Meram Belediyesi öncülüğünde, Seha Yapı kalitesiyle, Albaraka Türk desteğiyle, günümüz modern mimari çizgilerinde iki yıl içerisinde tamamlanacak olan projede 586 araçlık kapalı otopark, misafirler için 5200 m2 açık otopark alanı, 30.000 m2 yeşil alan ve çevre düzenlemesi mevcut olacaktır. Mutfaklarda doğal gaz tesisatı, daire içlerinde yerden ısıtma sistemleri, ısı ve ses yalıtımlı olarak inşaa edilecek toplam 12 blok, 576 adet konuttan oluşacak projede bina iç ve dışlarında son derece kaliteli malzeme ve işçilik kullanılacaktır.

      Konya Tren Garına 2 km, Meram Belediyesine 1.5 km, Karatay Belediyesine 500 m mesafede bulunan Konya'nın eski ve merkezi mahallelerinden Çaybaşı'nda (Ayna mevkii) inşaa edilecek konutlarda; 

     24 saat güvenlikli girişler, çocuk oyun alanları, fitness grupları ve basket sahaları gibi sosyal donatılarda yer alacaktır  İnşaat sistemi Radye temel ve Tünel kalıp sistemiyle depreme dayanıklı yapı olarak tasarlanmıştır.  Meram Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen “Kentsel Dönüşüm”çalışması kapsamında yer alan bu büyük proje Konya ve Meram’ın çehresine yeni bir boyut kazandıracaktır. 

         Üyelere ait olacak 295 adet (brüt yaklaşık 186 m2) 4+1 daire için fiyatlar, zemin kat, ara kat, son kat ve cepheye göre uzman bir komisyon tarafından şerefiye bedelleri göz önüne alınarak  belirlenmiştir. %1 KDV, kentsel dönüşüm kapsamında yer aldığı için belediye harçlarının 1/4 oranında alınacak olması ve kooperatifin kar amacı gütmemesi, maliyet olarak hesaplanan fiyatlar açısından büyük avantaj sağlamaktadır.  Kuzeyinde yer alan Hacı Fettah Kabristanı, iki parsel arasında ve güneyde yer alan park alanları, proje etrafında çok geniş bir yeşil alan ve hava sirkülasyonu imkanı sağlamaktadır.

       Mesnevi konutları, Meram Reyhan Park Konutları, Meram Belediyesi Çaybaşı Kapalı Yüzme Havuzu gibi önemli yapılara da komşu olacak İnşaatın tamamlanmasının ardından çehresi değişen bölgede dairelerin çok daha fazla değerleneceği öngörülmektedir. 

        ALBARAKA Türk'le Kooperatif arasında yapılan anlaşmaya göre üyeler, %25 peşin ödemeden sonra kalan miktarı, aşağıdaki cazip oranlarda  120 aya kadar vadeler şeklinde ödeyebileceklerdir.


 
***30.000 m² YEŞİL ALANA SAHİP, 586 ARAÇLIK YERALTI KAPALI OTOPARKLI 4+1 LÜKS DAİRELERİMİZ İÇİN 207.000 TL'DEN BAŞLAYAN
CAZİP FİYATLARIMIZ VE  ÖDEME KOŞULLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN SİZLERİ SATIŞ OFİSİMİZE VE ÖRNEK DAİREMİZE BEKLİYORUZ...
Tel: 0.332.350 49 59

01.09.2014 TARİHİ İTİBARİYLE DAİRE FİYATLARIMIZ GÜNCELLENMİŞTİR.VAZİYET PLANI
 
Daire fiyatlarına sonradan kira farkı, enflasyon farkı veya şerefiye bedeli adı altında bir rakam ilave edilmeyecektir.
 
   
Şuan Online: 1 Kisi
Top. Ziyaretci : 109004
Tasarım : Arben Bilişim
Bu web sitesinde yer alan bilgiler ve görseller temsil içindir, önceden haber vermeden değiştirilebilir. Her hakkı Meram Divan Park Konut Yapı Kooperatifine aittir. www.meramdivanpark.com adresi kaynak gösterilmeden kopyalama yapılamaz, her hangi bir kar amacıyla dağıtılamaz"